EFTERLÄNGTAD DATORAUKTION! VI AUKTIONERAR UT ÖVER 100 BEGAGNADE DATORER

Bytdators auktion startar på Fredag klockan 10!

Auktionen är en så kallad holländsk auktion där priserna sänks var 15:e minut. Endast ett exemplar av varje produkt finns så det gäller att vara snabb. Vår auktion startar på fredag klockan 10.00 och fortsätter under hela helgen. Det kommer att finnas över 100 begagnade datorer på auktionen. Produkterna som säljs är begagnade proffsdatorer som håller en hög kvalitet. Alla datorer har ett års garanti, 30 dagars öppet köp och fri frakt med PostNord eller DHL.

Alla datorer är omedelbart redo att användas. Det kan finnas repor, klistermärken och bucklor på chassit eller skärmen beroende på skick, men detta stör inte produktens funktion. Köper du en dator så kommer den alltid med minst en strömkabel och från tillbehörsmenyn kan du lägga till andra tillbehör i beställningen. Att köpa begagnad IT är inte bara smart för din plånbok utan det är även ett hållbart val för framtiden. När du köper begagnad IT sparar du på naturresurser och bidrar till en grönare värld.

Prenumerera på Bytdators nyhetsbrev och bli först med att få information om nya produkter, erbjudanden och evenemang!

Du kommer också att få en 5% rabattkod* per e-post!

*Rabattkod gäller normal priser

Välj vilka nyhetsbrev du vill prenumerera på:
* Obligatoriskt fält

När du anmäler dig till nyhetsbrevet så accepterar du samtidigt vår Integritetspolicy.
Du kan när som helst avsluta din prenumeration.