Holländsk datorauktion med priser som gradvis sänks!

Kolla in de bärbara som auktioneras ut och köp dina favoriter innan någon annan hinner före, kom ihåg att det bara finns ett exemplar av varje produkt.

Här hittar du alla våra begagnade bärbara företagsdatorer som auktioneras ut. Du kan välja emellan de allra minsta på 12" till de större mobila arbetsstationerna på 17" och allt däremellan. Du kan hitta allt ifrån enkla basdatorer till kraftfulla arbetshästar och specialmodeller. Att köpa en begagnad dator är inte bara smart för din plånbok utan det är även ett hållbart val för framtiden. Du får en högkvalitativ och billig bärbar dator som håller länge samtidigt som du sparar på naturresurser och bidrar till en grönare värld.

Alla datorer är omedelbart redo att användas. Beroende på skick så kan det finnas repor, klistermärken och bucklor på chassit men detta stör inte datorns funktion.

Återställ allt
Pris
Tillverkare
12
13
7
11
Processortyp
3
4
5
Avsedd användning
12
2
3
4
1
13
Bildskärm
2
3
4
5
Resolution
2
3
4
7
16
37
Minne (RAM)
1613
1615
34
36
35
314
45
913
Anslutningar
96
95
104
105
23
9
8
6
30
13
5
1
3
35
50
48
56
10
18
97
2
14
47
92
7
19
4
Optisk enhet
2
1
Hårddisk(ar)
19
43
11
Skick klass
1
2
5

Det finns inga produkter att visa i denna kategori.

Prenumerera på Bytdators nyhetsbrev och bli först med att få information om nya produkter, erbjudanden och evenemang!

Du kommer också att få en 5% rabattkod* per e-post!

*Rabattkod gäller normal priser

Välj vilka nyhetsbrev du vill prenumerera på:
* Obligatoriskt fält

När du anmäler dig till nyhetsbrevet så accepterar du samtidigt vår Integritetspolicy.
Du kan när som helst avsluta din prenumeration.