Bakvänd It-auktion med priser som gradvis sänks!

Kolla in de datorer som auktioneras ut och köp dina favoriter innan någon annan hinner före, kom ihåg att det bara finns ett exemplar av varje modell.

En basdator fungerar bra för enklare uppgifter, surf och dokumentskrivning. Här kan du fynda begagnade företagsdatorer till ytterst låga priser. Perfekt för dig som endast behöver datorn som extradator, till hemmet eller för enklare kontorsarbete. Stort utbud av SFF och USFF datorer som tar liten plats och sparar på skrivbordsutrymmet. Alla våra datorer har även snabba SSD hårddiskar.

Att köpa en begagnad dator är inte bara smart för din plånbok utan det är även ett hållbart val för framtiden. Du får en högkvalitativ och billig dator som håller länge samtidigt som du sparar på naturresurser och bidrar till en grönare värld. Datorn är omedelbart redo att användas och har ett Svenskt Windows 10 eller Windows 11 operativsystem installerat samt andra program som underlättar användningen (om inget annat anges). Det kan finnas repor, klistermärken och bucklor på chassit, men detta stör inte datorns funktion. Datorn kommer alltid med minst en strömkabel och från tillbehörsmenyn kan du lägga till andra tillbehör i beställningen.

Det finns inga produkter att visa i denna kategori.

Prenumerera på Bytdators nyhetsbrev och bli först med att få information om nya produkter, erbjudanden och evenemang!

Du kommer också att få en 5% rabattkod* per e-post!

*Rabattkod gäller normal priser

Välj vilka nyhetsbrev du vill prenumerera på:
* Obligatoriskt fält

När du anmäler dig till nyhetsbrevet så accepterar du samtidigt vår Integritetspolicy.
Du kan när som helst avsluta din prenumeration.