Black Friday REAN är här! Kolla in alla erbjudanden >>
Black Friday REAN är här!
Kolla in alla erbjudanden >>
Kolla in alla erbjudanden >>
Holländsk datorauktion med priser som gradvis sänks!
Kolla in de bärbara som auktioneras ut och köp dina favoriter innan någon annan hinner före, kom ihåg att det bara finns ett exemplar av varje produkt.
Här hittar du de senaste bärbara modellerna som finns med på auktionen. De senare modellerna har ofta nyare modeller processorer och andra datordelar.
Att köpa en begagnad bärbar dator är inte bara smart för din plånbok
utan det är även ett hållbart val för framtiden. Du får en högkvalitativ
och billig bärbar dator som håller länge samtidigt som du sparar på
naturresurser och bidrar till en grönare värld.
Alla datorer är omedelbart redo att användas. Beroende på skick så
kan det finnas repor, klistermärken och bucklor på chassit men detta
stör inte datorns funktion.
Återställ allt
');
}
});
if (typeof jQuery.fn.slider === 'undefined') {
jQuery.getScript('catalog/view/javascript/jquery-ui.slider.min.js', function(){
def.resolve();
jQuery('head').append('');
BrainyFilter.init();
});
} else {
def.resolve();
BrainyFilter.init();
}
}
});
BrainyFilter.sliderValues = BrainyFilter.sliderValues || {};
Filter